Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Матеріали

 08.09.2016 р.-Презентація Громадської Платформи Хартія Майбутнього

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://razum.org.ua/index.php/component/content/article?id=31#sigProGalleria6b4b4ba6b5

06.10.2016 р.-Міжнародний форум з виконавчого провадження

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://razum.org.ua/index.php/component/content/article?id=31#sigProGalleria4bf0c2265a

09.10.2016 р. - DANCE FESTIVAL.

Щиро вітаємо переможців конкурсу (I місце), наших підопічних: Вікторію Хукаленко та Платона Логвиненка.

«Краса врятує світ...». У цих словах беззаперечна мудрість. Ні революції, ні війни не вб`ють потяг людини до прекрасного. Нестримають руки малечі, що тягнеться до олівця, не приглушать мелодію серця, не вб`ють стрімкого лету творчої думки поета, не спинять неймовірної краси танцю!!!

Саме наші талановиті діти збудують нову прекрасну державу, про яку ми продовжуємо мріяти. Влада, політики, бізнесмени, громадські діячі, не ломкими гаслами, а конкретними діями зобов`язані виростити крила таланту і цим врятувати нашу Україну.

Мені, як громадському діячеві приємно, що я та команда ГО «Громадська ініціатива розумних рішень» певною мірою мали щасливу нагоду бути причетними до перемоги на танцювальному конкурсі наших майбутніх світових чемпіонів.

Я та моя команда однодумців, віримо в це й надалі будемо підтримувати, цю, безперечно, талановиту танцювальну пару та інших талановитих дітей.

З повагою, Розумний та його команда!!!

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://razum.org.ua/index.php/component/content/article?id=31#sigProGalleria0efc08d335

09.11.2016 Фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе»

9 листопада 2016 року за підтримки ГО "Громадська ініціатива розумних рішень" та Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира, Голосіївський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели традиційний ХVІІІ фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе».

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://razum.org.ua/index.php/component/content/article?id=31#sigProGalleriad4cda4e1f7

Натисніть для перегляду інших фото з фестивалю

 

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.