Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА РОЗУМНИХ РІШЕНЬ

Проект «Громадська ініціатива розумних рішень» створювався як актуальна й необхідна реакція свідомої частини нашого суспільства на невирішені жодною з революцій проблеми сьогодення. Форми реалізації цього проекту не були зумовлені жодними наперед заданими параметрами. Відповідаючи духу і змісту громадської ініціативи, є продуктом колективного пошуку, аналізу та генерації спільних ідей.

Історія створення

Зважаючи на передумови виникнення масових протесних рухів громадян України, необхідно визнати, що одним із головних чинників цього явища є відсутність ефективної комунікації між владою (в усіх її гілках) та народом
(громадянським суспільством). Найбільш переконливо це продемонстрували драматичні події кінця 2013 - початку 2014 року. Українці, обурені неможливістю реалізації демократичного волевиявлення, вийшли на вулиці, щоб бути почутими.

Такий громадянський рух свідчить, з одного боку, про наявність у країні активної свідомої частини суспільства, яка прагне самостійно впливати на вирішення суспільних кризових проблем. З іншого боку, це свідчить про відсутність дієвих механізмів реалізації таких ініціатив та неефективність існуючих. Слід зазначити, що ті трагічні незабутні події, збуривши майже весь світ, не змінили ситуацію в країні на краще. Всі проблеми, що вивели українців на вулиці, залишилися поза увагою влади!

Саме тому, впровадивши суспільні обговорення та аналізуючи актуальні проблеми, визначені більшістю громадян України, поступово аналізуючи зміни в законодавстві та їх вплив на життя громадян, створюючи дискусійні кола різних соціальних та етнічних груп українського суспільства, прийняли рішення про створення ініціативної групи, яка згодом переросла в ініціативу громадську.

Логічним кроком до вирішення вищеокреслених проблем було створення 1 вересня 2016 року ГО «Громадська ініціатива розумних рішень».

Чому саме «Громадська ініціатива розумних рішень»?

На жаль, головні ознаки нашого часу - піар та маніпуляція суспільною думкою, повсякденне обговорення проблем, а не їх вирішення!

ГО «ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА РОЗУМНИХ РІШЕНЬ», яка виникла з громадської ініціативи, обирає інший спосіб своєї діяльності.

Відповідальна громадянська позиція учасників та прибічників ГО «Громадська ініціатива розумних рішень», як система пропозицій прогресивних змін, спрямованих на реальне покращення життя, має прогнозувати можливі негативні наслідки та ризики в соціально-суспільних тенденціях, запобігаючи їх виникненню. Ця система має на меті створення противаги суспільному експерименту під назвою «реформи заради реформ».

З УСІЄЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАГОЛОШУЄМО: «РОЗУМНЕ ПРИНЦИПОВЕ РІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ» – ЦЕ, ПЕРШ ЗА ВСЕ, ЗАПОБІГТИ ВИНИКНЕННЮ ПРОБЛЕМИ!

З метою реалізації принципових засад діяльності громадського об’єднання його учасники:

  • здійснюють організацію громадських обговорень щодо суспільно-соціальних ризиків;
  • інформують суспільство щодо змісту та суті тенденцій, які неминуче призведуть до тих чи інших наслідків;
  • напрацьовують фахові конструктивні пропозиції й організовують їх обговорення як в експертному, так і в суспільному середовищі;
  • здійснюють пошук ефективних та дієвих методів імпламентації рішень у реальне життя громадян України;
  • втілюють принципи народовладдя через «реконструкцію» свідомості громадянського суспільства та поновлення дієвих демократичних процесів, а не імітацію діяльності «від виборів до виборів».

З якою метою?

В умовах, коли в Україні створено понад триста політичних партій та понад тисячу громадських об’єднань, постає питання: для чого створюється ще одна організація?

Попри неможливість, на перший погляд, діалогу між народом і владою, його необхідно домагатися! Тому не можуть бути зайвими й шкідливими будь-які зусилля, спрямовані на досягнення ефективного компромісу та громадянського миру.

ГО «Громадська ініціатива розумних рішень» об’єднує суспільно активну частину громадян, здатну генерувати продуктивні ідеї, пропонувати шляхи їхньої реалізації, вибудовувати конструктивну співпрацю з державними інститутами та демократичними рухами з метою побудови такої моделі суспільної співпраці, яка була б зручною перш за все нам - громадянам цієї країни!

Учасники Громадської Організації усвідомлюють, що саме вони будують власне щасливе й світле майбутнє життя в знедоленій нині країні з доведеним до зубожіння народом! Ми сподіваємося, що нас ставатиме все більше, бо ми докладемо неймовірні зусилля, щоб робота об’єднання не була формальною та зведеною тільки до гасел й обіцянок!

Ми віримо в те, що на нашій благословенній землі загальними зусиллями можна створити власний рай! Будемо творити його разом, творити не покладаючи рук і не шкодуючи сил!

Переконані: «життя потрібно влаштовувати доти, доки воно не почне влаштовувати нас!».

 

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.