Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cвятослав Піскун пояснив допит Януковича у якості свідка

Поява екс-президента-втікача Віктора Януковича після затяжної тиші викликала чималий ажіотаж та збурила українське суспільство. Багато хто вважає, що Януковича тримали саме для критичного моменту, щоб боляче вдарити по слабкому місцю. Інші пояснюють його «пришестя» бажанням Кремля ще більше розгойдати і без того крихку політичну та суспільну ситуацію в Україні.

 

Про те, які наслідки матиме його допит та чого очікувати від колишнього президента, розповів екс-генпрокурор України Святослав Піскун.

- Святославе Михайловичу, чи не вважаєте Ви, що поява Януковича є одним із гібридних елементів кремлівського впливу на ЗМІ, адже тиражування Януковича в українських медіа значно зросло?

- Я вважаю, що захист «беркутівців» вимагав допит Януковича в якості свідка за домовленістю із адвокатами Януковича. На їхню думку, вони вирішували для себе три питання: Янукович начебто не відмовляється від слідства і суду; він живий і здоровий, готовий захищатися, зібравши альтернативні докази своєї невинуватості; російська сторона готова начебто співпрацювати з українською правоохоронною системою.

- На вашу думку, чи здатний на сьогодні Генпрокурор Юрій Луценко добитися екстрадиції Януковича з Росії. Чи відбудеться зміна статусу Януковича зі «свідок» на «підозрюваний»?

- Я думаю, що екстрадиції Януковича з Росії найближчим часом не буде. В цьому не зацікавлений ні Янукович, ні Росія. Також в цьому не зацікавлені деякі українські політики. Тому це питання часу і наполегливої роботи.

- Чому Кремль чекав стільки часу і чому саме зараз вибрав момент для появи президента-втікача Януковича?

Кремль оговтався від переляку щодо заочного засудження, зрозумівши що це зробити майже не можливо у стислий період часу. Вони почали надавати свої версії тих подій, завідомо знаючи, що перевірка цих версій або не можлива, або займе багато часу.

Поясність, чи залишився у Януковича реальний шанс повернутись в Україну? Чи можливо допустити сценарій його повернення на Донбас в якості нового ватажка окупованих Росією територій?

В наші часи можливо все. Я не виключаю, що якщо українська влада і надалі буде демонструвати свою толерантність до державних злочинців і корупціонерів, Янукович може очолити уряд самопроголошених формувань. Хоча більш за все, це буде нав’язаний трюк з боку Росії, а не волевиявлення громадян Донецької і Луганської областей.

Інформаційний відділ ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»

Повернутися на головну

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.