Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНЦІВ ВРАЗИЛА МОДЕЛЬ ООН: СКАНДІ - 2016

Впродовж 25-27 листопада у столичній Скандинавській гімназії відбулося відкриття VIII регіональної конференції «Модель ООН: Сканді – 2016» за темою: «Трансформування нашого світу: досягнення глобальних цілей сталого розвитку до 2030 року».

Серед гостей заходу були посол Фінляндії Юха Віртанен, аташе з питань оборони Посольства Швеції Петер Ліден, посол з особливих доручень МЗС України Юрій Пивоваров, аташе з питань культури посольства Грузії в Україні Зураб Топурія, депутат Київради Вадим Ноздря, представник депутата Київради Ігоря Баленка та голова ради ГО «Громадська ініціатива розумних рішень» Оксана Федоренко, директор школи м. Тбілісі Георгій Момцелідзе.

Модель ООН – це міжнародна рольова гра, яка повторює діяльність однієї з найбільш важливих організацій сучасного світу. Учасники Моделі, що виступають у ролі міжнародних політиків та дипломатів одержують уявлення про механізм роботи ООН «зсередини» та мають можливість приміряти на себе роль світових лідерів.

За словами Оксани Федоренко, під час конференції учасники навчаються висловлювати власну думку, доводити її, спростовувати твердження інших делегатів.

«Модель формує у делегатів лідерські, політичні та комунікативні компетентності. Молодь вчиться відстоювати власну життєву позицію, а також захищати свої інтереси та права. Представляючи депутата Київради Ігоря Баленка, хочу наголосити на тому, що Ігор Миколайович постійно підтримує заклади освіти, не залишаючись осторонь від проблем молоді. Також, як представник ГО «Громадська ініціатива розумних рішень», я переконана, що велике значення має громадська робота молоді, її залучення до суспільного життя. І, як влучно зазначає голова правління ГО «Громадська ініціатива розумних рішень» Сергій Розумний, наше майбутнє сьогодні в руках нашої молоді. Тому дуже важливо, щоб вона була розвинутою, ерудованою та орієнтувалась на європейські цінності».

«Тема Моделі – «Трансформування нашого світу: досягнення глобальних цілей сталого розвитку до 2030-го» – розповіла директор Скандинавської гімназії Тетяна Пушкарьова. Тема складна, як і все, що сьогодні відбувається на планеті. Але протягом трьох днів діти не просто моделювали роботу ООН, вони навчалися обстоювати свою думку, дебатувати, шукати компроміси і ухвалювати рішення».

За словами депутата Київради Вадима Ноздрі, захід видався неймовірним і феєричним.

«Якщо чесно, те, що ви зараз робите у восьмому, дев’ятому класах - це просто неймовірно. Це саме той час, аби долучатися до подібних конференцій. Те, що я сьогодні побачив у вас… Я настільки вражений! Це велика несподіванка для мене побачити такий високий рівень підготовки. Я настільки вражений вашим рівнем знання англійської мови, це просто неймовірно!», − повідомив Ноздря.

В той же час, посол з особливих доручень МЗС України Юрій Пивоваров зазначив про важливість оригінальних думок, які на сьогодні більше ціниться, аніж традиційні шаблонні нарізки з Інтернету, або газет.

«Майте завжди саме оту нейтральну, рівновіддалену позицію, яка, між іншим, у будь-якому конфлікті, буде цікава як одній, так і другій стороні.
Мені дуже багато чого хотілося б вам сказати, маю в голові чимало інформації і думок, але зараз можу просто побажати вам продовжувати рухатися у тому ж напрямку й надалі!».

Вперше до Моделі «Сканді» приєдналася Грузія. Саме ця команда моделювала роботу делегації України.

«Наша делегація вже три роки співпрацює зі Скандинавською гімназією. Але до участі в роботі Моделі ООН ми тільки долучилися і перший крок робимо в Україні», – розповів директор Публічної школи № 98 (Тбілісі) Георгій Момцелідзе.

В урочистому відкритті «Сканді-2016» взяв участь Надзвичайний і Повноважений Посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен, який у своєму виступі нагадав, що саме ООН – це організація, яка об`єднує різні народи і різні культури, яка є гарантією миру, дотримання прав людини тощо.

Традиційною для Моделі ООН « Сканді – 2016» є дипломатичний бал, який цьогоріч був присвячений квітам. Неймовірне видовище, під час якого делегати представляють до 15 загальновідомих танців з різних держав, завжди захоплює всіх присутніх. На третій день конференції на свято завітав Дмитро Капранов, якого теж вразив рівень організації цієї рольової гри.

«Якщо наша молодь буде розуміти, як відстояти національні інтереси України, буде гідно представляти нашу країну в світі – в України буде велике майбутнє», - повідомив Дмитро Капранов.

Інформаційний відділ ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»

Повернутися на головну

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.