Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Біографія (Укр) Биография (Рус)

БІОГРАФІЯ

Я, Розумний Сергій Михайлович, народився 01 травня 1983 року в місті Донецьку. Здобувши середню освіту, вступив у 2000 році на юридичний факультет до Донецького національного університету, де у 2005 році здобув повну вищу юридичну освіту.

Усвідомлюючи важливу роль знань в сучасному житті, в 2013 році здобув ступінь магістра вже за спеціальністю «Економіка підприємства» у своїй Alma mater - Донецькому національному університеті.

Згодом, продовживши свій шлях у здобутті вищої освіти як одного з ключових факторів успішної професійної та громадської діяльності, у 2015 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України Харківського регіонального інституту державного управління за спеціальністю «Державне управління».

У 2001- 2002 роках паралельно з навчанням здобував свій перший практичний досвід з юриспруденції на посаді помічника юриста ТОВ в юридична фірмі «Аргус».

З 2002 до 2005 року був державним виконавцем, а потім старшим державним виконавцем на посаді заступника начальника відділу Державної виконавчої служби в Куйбишевському районі міста Донецька.

З 2005 до 2006 року обіймав посаду начальника Державної виконавчої служби у Куйбишевському районі міста Донецька.

З 2006 до 2007 року – начальник підрозділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби Донецької області

З 2007 до 2010 року - начальник підрозділу примусового виконання рішень Першого відділу Державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Донецькій області.

З 2010 до сьогодні - Начальник управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Харківській області.

Як громадянин України, безперервно проживаю на її території та виховую трьох дітей: синів Марка та Михайла - 01.05.2009, 25.11.2015 років народження; доньку Єву 26.10.2012 року народження.

         Дружина Вікторія – приватний підприємець.

         Маю батьків.

         Батько, Михайло Розумний, робітник-шахтар у минулому, зараз займається підприємницькою діяльністю.

         Мати, Валентина Розумна, колишній педагог, - приватний підприємець.

         Брат, Олександр Розумний, працює в правоохоронних органах.

         Маю хобі. У вільний від роботи час займаюся водними видами спорту та граю у великий теніс.

         Мене приваблює здоровий спосіб життя. Не вживаю алкоголь та тютюн.

         Вільно володію трьома мовами – українською, російською та англійською.

         Маю нагороди та почесні звання:

 • Подяку від Президента України, 2008 р.;
 • Заохочувальну відзнаку МЮУ – нагрудний знак «За сумлінну службу в органах державної виконавчої служби», 2012 р.;
 • Почесну грамоту голови Харківської міської ради, 2012 р.;
 • Заохочувальну відзнаку від Державної виконавчої служби України - «Знак пошани Державної Україні – нагрудний знак «Знак пошани Державної виконавчої служби України», 2013 р.;
 • Почесну грамоту від Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради – 08.10.2013 р.;
 • Подяку від Харківської обласної адміністрації, 2014 р.

На позачергових виборах у народні депутати України 26 жовтня  2014 року балатувався самовисуванцем по одномандатному виборчому  округу № 181. У передвиборчій програмі були окреслені такі основні завдання:

 • розробка та реалізація програми «Затишна оселя»;
 • створення муніципальної міліції;
 • реформування житлово-комунального господарства;
 • капітальний ремонт доріг та тротуарів; відновлення мережі зовнішнього освітлення;
 •  транспортне обслуговування;
 • організація системи комунікацій (каналізування та водопостачання; газифікація; дренажна система);
 • відновлення ліфтового господарства;
 • прибирання та утилізація сміття;
 • створення безпечних умов для життя та здоров'я дітей (встановлення огорож, освітлення, камер зовнішнього спостереження в дитячих установах; облаштування під'їзних шляхів до дитячих установ та оснащення їх знаками для безпечного руху біля будівель дитячих та освітніх установ);
 • кожному маленькому жителю - гарантоване місце в дошкільному навчальному закладі;
 • реформування системи дошкільної освіти;
 • організація оздоровлення дітей;
 • організація виховної роботи за місцем проживання дітей-підлітків.
 • розробка системи щодо надання молодим людям безвідсоткових кредитів на придбання житла;
 • виплата пільгових кредитів на навчання, забезпечення для молоді «освіти без кордонів» тощо…

Сучасне життя українців, без сумніву, сповнене ситуацій, коли потрібна свідома, виважена підтримка щодо надання можливостей для ініціатив та розвитку кожному громадянину держави.

Тому варто додати про себе, що як молода ініціативна особистість, яка добре усвідомлює потреби та прагнення українського суспільства, із ентузіазмом поринаю у вир активної соціальної діяльності.

Так у пошуках шляхів до реалізації своєї активної громадянської позиції й виникла потреба створення Громадського об’єднання «Громадська ініціатива розумних рішень».

Критично аналізуючи власний досвід, прагну всіма силами взяти участь у вирішенні нагальних проблем в країні.

Здійснювати активну роботу, пов’язану із заохоченням до соціальної самореалізації активних, небайдужих громадян.

Відтак, зокрема, я маю намір виступити ініціатором та організатором дій, спрямованих на прогресивні зміни щодо реального покращення життя в різних соціальних сферах українського суспільства, пріоритетними серед яких є медицина та освіта.

Усвідомлюю, що позитивних зрушень та наслідків у цій кропіткій роботі можна досягти лише за підтримки однодумців, людей, які ще мають віру та щирі переконання в тому, що боротьба не завершена і зміни на краще залежать від спільних зусиль саме сьогодні!

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.