Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій Розумний: е-декларування підірвало довіру до гривні

Вчора завершився термін першого в історії України електронного декларування статків чиновників. Понад 120 тис. урядовців відзвітували про своє майно та прибутки, набуті у 2015 році. Українців шокували мільйонами доларів готівки, величезною кількістю землі та нерухомості, вразили колекціями дорогих картин, годинників, антикваріату, стародруків та ювелірних виробів.

А, відтак, пересічний громадянин зрозумів, що між ним та чиновником й надалі пролягає величезна прірва.

На думку голови ГО «Громадська ініціатива розумних рішень» Сергія Розумного,  е-декларування створило небезпечну тенденцію для національної валюти України, оскільки засвідчило, що чиновники не бажають зберігати свої кошти у гривні, а тим паче − не довіряють банкам, адже кількість тих громадян, які задекларували кошти саме на рахунках банківських установ, – мінімальна.

«Українці зрозуміли, що чиновники не тільки безсоромно багаті, але й не довіряють ні гривні, ні фінансовим установам, надаючи перевагу готівці у доларах та євро. Це ганьбить країну, оскільки чиновники, які б мали пропагувати довіру до національної валюти та банків, на практиці діють навпаки, підриваючи довіру до гривні», - повідомив Сергій Розумний.

Також голова «Громадської ініціативи розумних рішень» зазначив, що, декларуючи великі суми готівки, чиновники вже зараз готують пояснення на випадок не задекларованої раніше нерухомості чи майна.

«Переконаний, що наслідком е-декларування стане низка питань громадськості на кшталт таких: звідки взявся кожен долар у деклараціях тих, хто ніколи не працював. Попереду велика робота НАБУ. Також я переконаний, що жоден чиновник, який пропагує ідеї детінізації української економіки, не може декларувати мільйони готівкових доларів, велику кількість нерухомості, тому, за всі ці гроші потрібно буде відповісти, до копійки», - наголосив Сергій Розумний.

Інформаційний відділ ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»

Повернутися на головну

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.