Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ICO - Quark Chain

Quark Chain - є високопродуктивним блокчейном, мета якого досягнення швидкості в мільйон транзакцій в секунду (TPS). Quark Chain вирішить основну проблему всіх сучасних блокчейнов, а саме масштабованість, що дозволить здійснювати миттєві транзакції.

Quark Chain робить акцент на грамотну балансування між децентралізацією, безпекою і масштабованість. Quark Chain поставили перед собою мету забезпечити рішення, яке врівноважить масштабованість і безпеку за допомогою поділу двох основних функцій ланцюжка по окремим верствам. 

Перший шар буде містити всі Шардена або дрібні блок-ланцюга, які обробляють величезну кількість всіх транзакцій в незалежності один від одного. У міру зростання кількості Шардена зростає і кількість транзакцій, які можуть бути оброблені одночасно.

Кореневої ланцюгом є другий шар Quark Chain. Основною функцією кореневої ланцюга є підтвердження всіх блоків з Шарден, але не обробка транзакцій самостійно. 

У Quark Chain допускається 2 типу транзакцій - всередині Шарден і між Шардена. Внутрішні операції проводяться між адресами одного і того ж Шарда. Однак позиціонування Quark Chain окремо від інших рішень - це здатність твори транзакцій між Шардена. Пропускна здатність системи транзакцій між Шардена масштабується по лінійній системі в залежності від збільшення кількості Шардена. Для спрощення роботи з крос-шардовой системою, Quark Chain веде розробку смарт-гаманця. Належать користувачеві адреси в будь-якому Шарден є доступними через 1 закритий ключ. 

Токени Quark Chain (QKC) спочатку будуть випущені в форматі ERC-20 на блокчейне Ethereum, а після запуску mainnet в Q4 2018, токени ERC-20 будуть перетворені в власний токен-QKC і будуть використовуватися в якості міри цінності, валюти для проведення транзакцій і в якості винагороди за внесок в проект. Quark Chain буде з підтримкою смарт-контрактів на віртуальній машині Ethereum (EVM), щоб обеспечітваь майбутню сумісність з існуючими dApps, а це сприятиме підвищенню масштабованості. 

Уже зараз є альфа версія продукту, але в даний момент лише у вигляді внутрішнього тестнета, що при тестуванні показав результат понад 2000 транзакцій в секунду, а це в 500 разів швидше, ніж у біткоіни! Шикарний результат на початковому шляху розвитку, а далі мастабіруемость будеть тільки зростати! 

У Quark Chain відмінна команда:

- Ци Чжоу - ФАУНДЕР і головний виконавчий директор. З відмінним досвідом з розробки програмного забезпечення в Google, Facebook, а так само в Dell. На даний момент є чинним доктором технічних наук в області електротехніки та комп'ютерної техніки в університеті Джорджії. 

- Zhaoguang Wang - Software Engineer. Хто має за плечима величезний досвід роботи на аналогічних посадах в таких гігантах як Google, Facebook і Instagram. 

- Yaodong Yang - є науковим співробітником, професор в китайському університеті Сіань Цзяотун, з докторським ступенем в галузі інженерії. Другий науковий співробітник - Xiaoli Ma, що є професором в технологічному інституті Джорджії. 

- Anthurine Xiang - несе відповідальність за маркетинг і ком'юніті. Протягом останніх чотирьох років працювала в Силіконовій Долині з такими відомими компаніями, як Chartboost, LinkedIn, Beepi і Wish. Є магістром в області системного аналізу та економічного управління Університету Джона Хопкінса. 

У Quark Chain відмінні адвайзери:

- Bill Moore - був президентом DELL EMC (2014-2016), інженером Sun Microsystems з 2003 по 2010 рік. В даний час є керуючим директором Walden International, дуже великого VC. 

- Mike Miller - є засновником компанії Cloudant, надалі придбаної компанією IBM. 

- Arun G. Phadke - є заслуженим професором Університету Вірджинії, і членом національної академії інженерії. 

- Leo Wang - є засновником і CEO Pre Angel, Пекінського інвестиційно фонду, що спеціалізується з інвестицій в інтернет і блокчейн проекти на ранніх стадіях. 

Виходячи з аналізу проекту можна з повною впевненістю вважати, що проект дуже серйозний і перспективний, тим більше нові блокчейни завжди показують значний результат і дають десятки, а то і сотні іксів! Проект вже має в своєму розпорядженні тестнетом з потужним швидкодією (2000 TSP). Quark Chain має дуже потужну команду з вищою освітою і величезним досвідом роботи!

ICO (травень- червень)

 

  • Назва: QKC 
  • Тип токена: ERC20 
  • ICO ціна: 1 QKC = 0.0236 USD (0.00003 ETH) 
  • Хард Кап: 20,000,000 USD 
  • Всього токенов: 10,000,000,000 
  • Доступно для продажу: 20% 

 

 Official Website - https://www.quarkchain.io

 Блог - https://steemit.com/@quarkchain

 Twitter - https://twitter.com/Quark_Chain

 Telegram (EN) - https://t.me/quarkchain

 Telegram (CN) - https://t.me/QuarkChain_ZH

 Announcement Chanel - https://t.me/QuarkChain_News

 Whitepaper - https://www.quarkchain.io/QUARK%20CHAIN%20Public%20Version%200.3.2.pdf

 

SHANIA HANNA

@AlexeyInterMarketing

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Повернутися на головну

 

 

 

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.