Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Киянам пояснили відсутність гарячої води у кранах

Мешканці столиці масово обурюються через те, що з кранів у їхніх помешканнях тече ледь тепла вода в той час, як рахунки доводиться сплачувати за ціною гарячої. Крім того, громадян цікавлять питання забезпечення тепловими лічильниками.

Чому проблеми досі не вирішені і які кроки вже зроблено у цьому напрямі в ексклюзивному коментарі ГО «Громадська ініціатива розумних рішень» розповів начальник ЖЕД-203, КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва» Олександр Плотник.

За його словами, опалювальний сезон у столиці почався дуже складно.

«Проблеми виникають постійно, насамперед у зв'язку з великою зношеністю теплових мереж, що обслуговуються АК «Київенерго» та застарілим обладнання теплогенеруючих компаній АК «Київенерго» та ТОВ «Еврореконструкція». На сьогоднішній день температурний графік подачі теплоносія до житлових будинків не витримується та занижений від 10 до 20 градусів, що не дає змоги якісно опалювати помешкання киян та підвищує соціальну напругу серед населення високими тарифами при тому, що в помешканнях холодно», - розповів Плотник і додав, що за останні роки практично не робили заміну мереж та не проводили модернізацію обладнання на бойлерах, що виробляють гарячу воду.

«Через це постійні скарги на недостатню температуру опалення та гарячої води від споживачів. При цьому тарифи зросли в декілька разів, а якість від цього не змінилась, а тільки погіршується. Цю проблему потрібно вирішувати кардинально із залученням всіх ресурсів держави та енергогенеруючих компаній. В іншому разі скоро все тепло буде йти «в пісок», - наголосив начальник ЖЕК-203.

Плотник також повідомив, що проблеми із гарячим водопостачанням постійно ускладнюються проривами в мережах та відсутністю і частими поломками циркуляційних насосів.

«В разі надання неякісного теплопостачання та неналежної температури гарячої води потрібно звертатись до надавача послуг за складанням акту про неякісну послугу, вимагаючи перерахунку згідно Постанови КМУ №630 від 21.07.2005 року «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», - пояснив Плотник.

Також начальник ЖЕД-203 повідомив ГО «Громадська ініціатива розумних рішень» про стан забезпеченості киян тепловими лічильниками.

Повідомляється, що у Києві  масово встановлюються будинкові лічильники тепла , а саме – відбувається встановлення теплолічильників в будинках, які обслуговує ТОВ «Єврореконструкція».

 «Це понад 500 будинків Дарницького та Дніпровського районів. Адресний перелік включений до відповідного розпорядження КМДА № 1395 від 28.11.2014, згідно якого в 520-ти будинках прилади обліку тепла будуть встановлені за програмою КП «ГВП» протягом 2016 року, з яких, по 290 будинках вже розроблена проектно-кошторисна документація. З приводу будинків, які обслуговує ПАТ «Київенерго», із запланованих на 2016 рік 2599 теплолічильників, встановлено 1251, з яких 591 взяті на комерційний облік», - зауважив Плотник.

Інформаційний відділ ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»

Повернутися на головну

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.