Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

США не нададуть Україні летальне озброєння

У США завершились президентські перегони, де абсолютну перемогу отримав кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп.

Про наслідки, які матиме Україна від зміни глави Білого Дому, розповів голова «Громадської ініціативи розумних рішень» Сергій Розумний. 

 

«Передовсім, потрібно розуміти, що відносно України ситуація розвиватиметься позитивно в тому випадку, якщо ми зможемо сподобатись новому президенту США.

Трамп людина непередбачувана, тому стверджувати, що він піде на зближення із Росією не варто лише з огляду на те, що Трамп не зможе бути другим. Він – лідер, тому, я переконаний, що вже з цієї точки зору він не піде на поводу у Путіна та його пропаганди. Також гадаю, що так звана «дружба»  між Трампом та Путіним матиме короткостроковий ефект. При першій кращій нагоді Трамп використає або ж розсвариться із очільником Кремля», - повідомив Розумний.

За його словами, очікувати різкої зміни у зовнішній політиці США щодо України теж не варто, єдине, що дійсно може змінитися  - так це те, що США таки не нададуть нашій країні летальне озброєння. Також позиція США щодо України стане набагато яснішою

«Трамп не погодиться на те, щоб Україна отримала від США летальне озброєння, однак це єдине, на що буде спроможний Трамп. Ні ЄС, ні НАТО не дозволять йому зайняти чітко виражену проросійські політику, адже з ними також доведеться вибудовувати нову стратегію відносин, а підтримка або ж загострення війни в Україні не входить до їхніх стратегічних інтересів. Переконаний також, що Трамп краще, нехай і емоційно, однак прогнозовано діятиме відносно України, чого ніколи не було при Бараку Обамі з його в’ялою політикою» , - додав Сергій Розумний.

Також голова ГО додав, що новий президент США буде далеко не самостійний у прийнятті рішень, що також свідчитиме про  стабільну політичну лінію США у відносинах з Україною.

«Переконаний, що всі політичні рішення Трампа будуть коригувати Держдеп, Міноборони та Конгрес. Трамп особисто вирішуватиме небагато».

Нагадаємо, 9 листопада у США обрали 45-го президента сполучених Штатів Америки. Ним став мільярдер Дональд Трамп.

Інформаційний відділ ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»

Повернутися на головну

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.