Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тарифи на обслуговування житлового фонду занижені вдвічі

Коли чуєш відгуки незадоволених громадян про невиконання комунальниками своїх зобов'язань, то розумієш, що людина, яка заплатила за послугу, хоче отримати її якісно і своєчасно.

Але, подивившись на процес з іншого боку, бачиш зовсім іншу картину. Тарифи на обслуговування будинків не змінювалися з 2010 року, ті копійки що виділяються для керуючих компаній не покривають навіть собівартості послуги і розраховувалися вони для тарифу ще 2015 року.

Ми зробили аналіз реальної собівартості тарифів на обслуговування житлового фонду, де вияснилось, що при існуючому тарифі, фактична собівартість вдвічі вища.

Додамо до цього платежі, а вони зменшилися до 90% в місяць ( ще рік тому середня цифра була 94-96%) і картина стану житлово-комунального сектора стає зрозумілою.

Додамо сюди відтік кадрів, в основному це двірники, майстри, які при великому обсязі виконання робіт, хочуть отримувати гідну заробітну плату.

Звичайно, з підвищенням заробітної плати в 2017 до 3200 ми розраховуємо, що зарплати будуть підняті і відтік кадрів буде зупинений.

Найголовнішим питанням, яке необхідно вирішити, це приведення тарифів до реальних показників. ЖКГ має стати не датованим, а хоча б беззбитковим. Тільки після того, як система стане інвестиційно привабливою, можна розраховувати на зміни в загальному.

Із залученням інвестицій, протягом 1-2-х років буде помітна економія, що відіб'ється в платіжках українців. Але жодна розсудлива людина не буде інвестувати в галузь, яка генерує з року в рік збитки, хоча за фактом зобов'язана приносити прибуток.

Голова комітету з питань ЖКГ, енергозбереження та екології ГР при Дарницькій райдержадміністрації, заступник директора з фінансів та економіки КП «Керуюча компанія обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва» Олег Попенко для ГО «Громадська ініціатива розумних рішень».

Повернутися на головну

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.