Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-анонс: Молодь Києва навчатимуть європейським цінностям

25 - 27 листопада в Скандинавській гімназії Дарницького району м. Києва відбудеться VIII регіональна конференція «Модель ООН: Сканді – 2016» за темою: «Трансформування нашого світу: досягнення глобальних цілей сталого розвитку до 2030 року».

 

Початок заходу об 11 год. 25 листопада в актовій залі «Скандинавської гімназії» (м. Київ, вул. Б. Гмирі, 3-Б).

Серед гостей заходу - дипломат, екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко, посол Фінляндії Юха Віртанен, посол Грузії Міхеїл Уклеба, аташе з питань оборони Посольства Швеції Петер Ліден, посол з особливих доручень МЗС України Юрій Пивоваров, депутат Київради, президент БФ «Древо надії» Ігор Баленко, депутат Київради Вадим Ноздря, голова правління ГО «Громадська ініціатива розумних рішень» Сергій Розумний.

 

Організатори заходу (Скандинавська гімназія) переконані, що конференція дозволить сприяти зацікавленості молоді в діяльності ООН та інших міжнародних організацій, підвищувати обізнаність школярів із світових проблем, шляхом залучення до роботи в конференції представників посольств, міжнародних та дипломатичних організацій.

За словами одного із учасників конференції, депутата, мецената Ігоря Баленка, молоде покоління українців повинно формувати європейський світогляд та сповідувати європейські цінності – саме це стане запорукою розвитку України як сильної держави.

За словами одного із учасників конференції, голови правління ГО «Громадська ініціатива розумних рішень» Сергія Розумного, молодь має навчатися європейській моделі розвитку, укріплюючи таким чином позиції України в світі.

«Європейський вектор розвитку є визначальним для українців, тому дуже важливо, що наша молодь представляла Україну в світі, як потужну європейську державу із своїми традиціями, культурою, мовою. Крім того, практичні навики та розуміння базових принципів роботи європейських інституцій відкривають багато можливостей для підростаючого покоління».

До участі в заході запрошуються журналісти та представники ЗМІ.

Телефони для довідок:

+ 38 (063)182-50-81 Олена Назарова;

+ 38 (066)187-27-30 Тетяна Пушкарьова. 


Довідково:

Модель ООН - освітня ролева гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. Її учасники виступають у ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в ООН.

Повернутися на головну

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.