Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій Розумний: безвізовий режим Україна отримає у січні 2017 року

Україна виконала всі вимоги Євросоюзу щодо надання їй безвізового режиму і до кінця січня 2017 року шанси на отримання безвізу в нашої держави дуже високі.

Таку точку зору висловив  голова ГО «Громадська ініціатива розумних рішень» Сергій Розумний, наголосивши при цьому, що керівництво ЄС не буде розкидатись своїми словами просто так.

«Якби не хотілося нашим ворогам, однак до кінця січня 2017 року ЄС надасть Україні безвізовий режим. Фактично, керівництво ЄС вже підтвердило це неофіційно, тому  відступити від своїх слів організація такого рівня просто не зможе, адже в такому разі на неї впаде тінь сумнівів. Переконаний, що найпізніший термін це – друга половина січня 2017 року», − повідомив Розумний.

Також голова ГО «Громадської ініціативи розумних рішень» зазначив, що очікувати на стрімке збільшення кількості українців, які бажають поїхати до країн ЄС не варто.

«Думаю, що зросте кількість поїздок українців до Польщі, адже багато наших громадян, особливо із Західних областей, їздять туди на роботу, однак побоювання на кшталт, що потік мігрантів буде великим, не мають під собою жодних підстав. Максимум він зросте на 25 - 30%», − пояснює Розумний і додає, що причини цьому банальні – відсутність коштів у громадян.

«Митний контроль на кордоні передбачатиме наявність чималих коштів на рахунках, відсутність будь яких обтяжень на виїзд. Також громадяни мають мати певну суму коштів, які треба задекларувати, демонструючи в такий спосіб, що вони мають на що жити за кордоном», − зазначив голова ГО «Громадська ініціатива розумних рішень».

Розумний також нагадав, що 19 грудня ЄС не буде розглядати безвізовий режим для України у зв’язку із новорічними святами, а от у січні 2017 року це питання вирішиться швидко.

Нагадаємо, раніше Сергій Розумний заявив, що резолюцією ООН по Криму Україна завдала Росії подвійного удару

Інформаційний відділ ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»

Повернутися на головну

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.