Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій Розумний: Мін'юст відмовляє в реєстрації нових партій

Міністерство юстиції не реєструє нових політичних сил, обґрунтовуючи відмову суто формальними підставами. Про це повідомив голова ГО «Громадська ініціатива розумних рішень» Сергій Розумний і додав, що більшість партії, які на сьогодні зареєстровані в Україні, це так звані комерційні проекти, розраховані на продаж під вибори, а нові партії, які мають декілька десятків реальних прихильників, у більшості випадків потрапляють до лав «неугодних» владі.

За словами Розумного, вчора Мін’юст відмовив у реєстрації політичної партії «За Життя», яка швидко набирає популярності серед українців. Ще до її реєстрації, як партії, політсила об’єднала кілька тисяч осіб, які на практиці відстоюють інтереси країни і не є суто комерційними проектами.
«Що це – банальний бюрократизм Мін’юсту, чи свідома та агресивна протидія влади, яка у новій партії вбачає собі сильного конкурента? Можливо, Мін’юсту та владі більше сподобалася б партія з назвою «За тихе та непомітне животіння»?», - повідомив Сергій Розумний.
Нагадаємо, відповідно до державного реєстру, на сьогоднішній день в Україні зареєстровано 349 партій – як великих-помітних, так і маловідомих. Є такі партії, як «Черкащани» (№ 9) та «Херсонці» (№ 264), «Грузинська» (№ 327) та «Циганська» (№326), «Союз анархістів» (№ 7-п.п.) та «Робітнича марксистсько-ленінська» (№182), багато партій імені відомих та не дуже політиків, а от партія «За Життя», з точки зору Мін’юсту, Україні чомусь не потрібна.
«Впевнений, Мін’юст помиляється в цьому питанні. В Україні є місце «Життю». І є люди, які хочуть жити, а не животіти, і які будуть відстоювати свою позицію», - резюмував Сергій Розумний.
Інформаційний відділ ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»

Повернутися на головну

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.