Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пенсіонерів потішать доплатами за стаж

Українські пенсіонери, які мають великий стаж роботи на підприємствах, будуть отримувати за нього доплату.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, зазначивши, що ті громадяни, які багато працювали - отримають відповідну до своєї роботи надбавку за стаж.

 

Відповідаючи на запитання 80-річної пенсіонерки про те, чому українцям з мінімальною пенсією дохід збільшують швидше ніж тим, хто має великий стаж роботи, Рева пояснив, що вже незабаром ситуація кардинально зміниться. Тим, хто має великий стаж роботи, будуть виплачувати пенсії значно вище.

"Ми зараз готуємо пропозицію, щоб ті, хто сидів на лавці, були в гіршому становищі, ніж ті, хто працював. Це називається осучасненням пенсії. Цим питанням ми зараз займаємося. Якщо 50 років стажу, то у вас буде все добре. Не хвилюйтеся, ми готуємо серйозні пропозиції, щоб поліпшити становище", – повідомив Рева.

В той же час, в ГО "Громадська ініціатива розумних рішень" повідомили, що без змін до пенсійного законодавства частині пенсіонерів буде складно підтвердити всій трудовий стаж, якщо роботодавець свідомо знехтував відповідним записом за період роботи працівника. Відтак, повідомляється, що на сьогодні є багато підприємства, які не сплачують страхові внески. Працівникам цих підприємств, навіть якщо вони працювали, періоди не уплати страхових внесків з вини підприємств не зараховуються до страхового стажу. Про це пише 06277.com.ua.

Відповідно, щоб уникнути таких випадків, необхідно доповнити абзац 2 п 3 ст.24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування " після слів "Якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою" словами "або підприємством не сплачено страхові внески ".

Таке доповнення дозволить кожному працівнику здійснити сплату внесків за необхідний період та врахувати цей період в страховий стаж.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що віце-прем'єр Павло Розенко сказав, від чого залежить підвищення пенсійного віку для пенсіонерів в Україні.

Автор матеріалу: Любов Кінаш

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.