Громадська приймальня

м. Київ, вул. Дмитрівська № 69

тел.роб.: (044) 222 - 60 - 22

тел.роб./факс: (044) 220 - 14 - 90

е-mail: rozumni-rischennj@ukr.net

 

Графік роботи:

пн.-пт.: 9:00-18:00

сб-нд.: вихідний

 

 

 

Нагороди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Резолюцією ООН по Криму Україна завдала Росії подвійного удару

Генеральна асамблея ООН схвалила історичне рішення щодо Криму, яке розділило історію анексованого Росією українського півострова на до і після. Вперше за два роки окупації український півострів став на шлях своєї деокупації.

Таку точку зору висловив голова ГО «Громадська ініціатива розумних рішень» Сергій Розумний, зазначивши, що Україна отримала першу суттєву дипломатичну перемогу, адже тепер у всіх офіційних документах Росію назвали країною-окупантом, а Автономну Республіку Крим та місто Севастополь – тимчасово окупованими територіями.

«Резолюція ООН за своєю суттю – унікальний документ, який уможливить подальше розслідування порушення прав українців в Криму і притягне до відповідальності тих, хто стояв за цими злочинами. Передовсім важливо те, що даною резолюцію ООН фактично вбила двох зайців: з одного боку, значно скорочуються маневри Росії не лише в Україні, адже диктувати свою інтерпретацію визволення «поневолених» мешканців АР Крим від Збройних сил України Кремлю стане практично неможливо, а з іншого боку, − російська пропаганда вже не звучатиме так голосно у Європі, тому задурити або приглушити пильність європейців за її допомогою теж стане марною справо. ООН чітко назвала тих, хто є агресором, а хто – жертвою»,  - пояснив Розумний.

Голова «Громадської ініціативи розумних рішень» переконаний, що протистояти Росії ефективно Україна здатна саме у такому дипломатичному плані і, чим більше міжнародних організацій визнають злочинні дії Росії, тим менше шансів у Кремля буде узаконити анексію Криму.

«Українські дипломати мають провести унікальну, ефективну і дуже важливу роботу, яка доведе, що дипломатичний фронт не гірший за реальний, а, навіть потужніший, адже послідовно відкриваючи Заходу та США очі на злочини Росії , Україна тим самим поступово але впевнено піддає сумніву та викриває злочинні діяння агресора. Тому за резолюцією ООН мають послідувати аналогічні перемоги й визнання інших міжнародних організацій», - резюмував Розумний.

Нагадаємо, раніше Сергій Розумний висловлювався щодо можливості надання США летального озброєння Україні. На його думку, оновлена адміністрація США, як і за часів Обами, буде затягувати це питання.

Інформаційний відділ ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»

Повернутися на головну

Пошук по сайту

 

СЕРГІЙ РОЗУМНИЙ, ЯКОГО Я ЗНАЮ: 

      

Максим ЛавриновичМаксим Лавринович, юрист, адвокат, керуючий партнер ЮФ «Лавринович і партнери»:

Сергій Розумний – молода, але надзвичайно амбітна, цілеспрямована людина. Моє враження про нього складалося з результатів його громадської діяльності. Активний і цілеспрямований, він знає, чого прагне. У нього є мета й усе в характері, щоб її досягти. Громадська організація «Громадська ініціатива розумних рішень», яку очолює Сергій Розумний, - найкращий цьому доказ. Це справжній громадянин, патріот, який, обираючи власний життєвий шлях, вже думав про майбутнє інших! Бажаю йому успіхів!

 

 

Олександр Розумний, брат, юрист:

Я завжди пишався старшим братом. Між нами лише 3,5 роки різниці, але він для мене завжди був і є старшим–прикладом в усьо- му. Сергій і зараз мій кращий порадник, рідна душа, до якої можна звернутися будь – коли. Брат для мене – взірець у багатьох речах. Я вболіваю за його справи й мені дуже пощастило, що в його особі я маю ще й справжнього друга! 

 

 

Катерина КаращукКатерина Каращук, юрист, член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень",

Сергій Розумний - це активна, ділова, дієва та надзвичайно мобільна людина. Але, як на мене, найголовніша його риса - це відповідальність. Пообіцяв - виконав! Обіцянок даремно не дає! Намагається відповідати за свої слова. 

 

 

Марина Лук`яноваМарина Лук`янова, адвокат, к.ю.н., заслужений юрист України, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Найкраще в Сергієві, це те, що він вміщує в собі професійне, громадянське, суспільне і людське: гуманістичні погляди, сімейні цінності, справжню дружбу, активне життя. Не із слабаків! Такі люди працюють на продуктивний позитивний результат.

 

 

Катерина МошенськаКатерина Мошенська, державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області, член ГО «Громадська ініціатива розумних рішень»:

Молодий, енергійний громадський діяч. Розумного Сергія Михайловича вирізняє з більшості сучасних громадських діячів надзвичайна доброзичливість та уважне, ненагране  ставлення до людей. Його допомога талановитим дітям – не заангажована. Вона йде від серця. Опікується молоддю, підтримує. Часом дивуєшся: звідки знаходить час, щоб не тільки коштами допомогти, а й особисто бути присутнім на виступах дітей та щиро вболівати за них! 

 

 

Юля ОстапенкоЮля Остапенко, асистент кафедри господарського права України, к.ю.н., член ГО "Громадська ініціатива розумних рішень"

Суспільству не вистачає людей, які б не соромилися своїх помилок і відверто про них говорили. Сергій Розумний  постійно чомусь вчиться. Його професійність та компетентність - результат багаторічної праці. Робочий день Сергія детально розписаний: починається рано, закінчується - пізно. Але у повсякденній метушні у нього завжди знайдеться хвилина, щоб почути у слухавці рідний голос дружини.