Як запустити соціальну синергію ПРОЄКТІВ

Как запустить социальную синергию

З модним словом "синергія" інтелектуали залучаються до участі в громадських проєктах, але мало хто розуміє де цю синергію взяти або як запустити ...

Колективний Розум опрацював це питання і навіть створив алгоритм отримання соціальної синергії, але про це трохи пізніше, а поки приклад з життя:

Якщо вам потрібен комп'ютер — ви можете його купити, або "зробити", тобто зібрати, причому не з нуля, а зібрати з компонентів. Для такої збірки працюють тисячі фірм у всьому світі: виробники і постачальники, торгівля, пошта та банки тощо.

АЛЕ, якщо ви розпочали якийсь соціальний проєкт — то чомусь робите його самі, як ніби ніхто нічого подібного до цього не робив. Чому? Ви вважаєте, що, на відміну від складання комп'ютерів, — немає такої інфраструктури, яка дозволила б вам ЗБИРАТИ проєкт з готових блоків. Або ви не знаєте про таку.

 

Отож, якщо ви тут — користуйтеся! Когнітивний проектно-діяльнісний Простір Злагоди, де існують різноманітні проєкти та ініціативи, надає можливість запуску соціальної синергії. Цей простір — велика Ризома (грибниця) де все пов'язано з усім, за допомогою нейромережі людей-нейронів, які плетуть цю знаннєву "павутину".

У нейромережі збудження від будь-якого нейрона поширюється на інші ділянки цього "мозку", але особливо велику лаву транзакцій викликають ризомні взаємодії безлічі людей, що працюють з одним завданням — так відбувається при активній роботі по ризомному узгодженню всередині якогось проєкту.

Такі згустки транзакцій між нейронами КР можуть бути викликані штучно:

У цих експериментах відбувається взаємодія людей-нейронів.

Але ми можемо запустити потужну "ланцюгову реакцію" внаслідок сплетінь ризомної взаємодії всередині проєктів з взаємодією проєктів, коли одні проєкти підключають напрацювання попередників, отримують синергію всередині проєкту, і передають її далі, підключаючи до вирішення своїх завдань різних людей, що беруть участь в інших проєктах.

У проєктному просторі це відбувається за схемою:

  1. Знайти групи, що близькі по різнім аспектам проєкту і встановити з ними зв'язок.
  2. Зібрати напрацювання з цих груп
  3. Посилити напрацювання внаслідок ризомної взаємодії в проєкті
  4. Передати напрацювання проєкту попередникам, що запустить ризомну взаємодію в цих проєктах
  5. Напрацюваннями дружніх проєктів можна знову скористатися у своєму проєкті (цикл на п.1)

Така взаємодія, ініційована одним або декількома проєктами, дозволяє викликати циклічну ланцюгову реакцію з великим нарощуванням первинних і новостворених смислів, контексту та активності різних людей, що не належать до проєкту.