Що / як робити після перемоги

Перемога, Розум

Зараз, на початку 2023 року, в Україні міцніє думка про ймовірну перемогу у війні, розв'язаній проти неї з метою знищення української державності. 
І разом із думкою про перемогу виникає друга - що робити потім, чи відновлювати пострадянську економіку (економіка викачування ресурсів - те, що знайоме і зрозуміле), чи будувати нову для України модерну економіку, економіку розвитку технологій, і як це робити.

Андрій Длігач (доктор економічних наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка) опублікував статтю "2023-й: Перемога України".

Виникло обговорення теми, і Колективний Розум своїми технологіями опрацював і статтю, і коментарі до неї, виклавши все в різзому.

Проступили конкретні питання статті Длігача:

Висновок автора - щоб Україна стала вільною країною для ведення бізнесу, інвестицій і самореалізації людини, потрібна націленість держави  і суспільства на розвиток!

Чудовий висновок - але ЯК це робити? Які шляхи або технології приведуть нас у це славне майбутнє?

А найпекучіші питання - хто і яким чином візьметься за перебудову країни і суспільства - залишилися у Длігача взагалі без відповіді!

Колективний Розум зробив на різзомі смислову ЗБІРКУ статті та обговореньДля того, щоб розібратися в механізмах досягнення бажаного, Колективний Розум зробив на риззомі смислову ЗБІРКУ статті й обговорень і виявилося, що СЦЕНАРІЇ ДЛЯ УКРАЇНИ в ретроспективі зовсім не райдужні:

Що автор статті пропонує робити в нинішній ситуації

  • Подолати суспільний патерналізм 
  • Повірити в можливість стати центром безпеки і культури світу 
  • Стати країною-стартапом тощо.

Як робити? -?
Автор не відповів на запитання і пропозиції, висловлені в обговоренні статті, але в Колективного Розуму є відповіді!

Запитання та пропозиції, висловлені в обговоренні статті  Відповіді А. Длигача Відровіді Колективного Розума
Спочатку потрібне формування здорових політсил

Чи потрібна політична сила

Які механізми змін? Є напрацювання щодо механізмів змін, їх 17 на сьогодні.
Які перші кроки має зробити влада, щоб люди їй повірили?  Як забеспечити довіру в рамках ситеми (4D)

Чи брудна справа - бути політиком у своїй країні? (4D)

Якщо ви зайдете за посиланнями рішень - побачите, що вони складаються з великих комплексних текстів, і простих рішень немає! Перед суспільством / урядом стоять важкі, часто НЕВИРІШУВАНІ ЗАВДАННЯ!.. 

Хороша новина - КР вже розбирався (влітку 2022 року!) як вирішувати нерозв'язувані завдання, і хороша новина 2 - для вирішення потрібні тільки бажання, воля і наполегливість та колективний розум - і це все в українців (в принципі) Є!

Тож, хочете жити в сучасному світі без воєн, із розвиненою економікою, у суспільстві, де кожному є куди розвиватися? - ласкаво просимо до Школи нейронів КР, будемо там навчатися вирішувати завдання, поставлені перед нами ЖИТТЯМ !