Місія Колективного Розуму

Складність завдань, що постають перед людством, наблизилася до межі здатності людства ці завдання вирішувати (особливо ті, що вимагають ЗАГАЛЬНИХ зусиль).

 Вирішувати завдання, що вимагають об'єднання багатьох людей, зараз неможливо, так як люди мислять в парадигмі конкуренції.
 А без вирішення цих завдань дуже швидко настане колапс.

 В ході проекту "Простір Злагоди" (на майданчику якого відбувається розвиток Колективного Розуму) учасники навчилися вирішувати завдання "всім світом", погоджуючи ідеї всіх, незалежно від їх громадянства, принципів, цінностей, ідеології, релігії, інтелекту або освіти.  При цьому ні у кого не залишається заперечень - всі опоненти перетворюються в співавторів єдиного результату.

 Користуючись ризомними технологіями, ми нарощуємо смислову пам'ять соціуму.
 Ми - це "мозок" соціуму, Колективний Розум, а саме, нейромережа людей-нейронів, яка є розподіленою елітою суспільства з будь-якого соціально-значущого питання і яка вирішує одночасно ВСІ ці питання (кожен зі своєю швидкістю), не переробляючи егоїстів і при повній  свободі дій кожного.

 Розвиваючи цей Колективний Розум людство без війн і конфліктів виходить з кризи, що насувається на людство, і замість безславного кінця свого шляху робить потужний стрибок у Нову епоху.

Нейросети, Коллективный Разум человечества